Ремонт оргтехніки

xerox«Сервіс+Комп’ютери™» забезпечить безперебійну роботу Вашої оргтехніки. Ми займаємося ремонтом такої техніки як принтери, багатофункціональні пристрої (БФП), плоттери. Здійснюємо ремонт оргтехніки наступних марок: Hewlett-packard, Canon, Samsung, Xerox, Kyocera. Наша компанія займається ремонтом, як на території замовника, так і у своєму сервісному центрі. Вартість і терміни ремонту Вашої оргтехніки ми попередньо погоджуємо і  якісно виконаємо свою роботу. Висока кваліфікація фахівців, що працюють в нашій компанії здатна забезпечити чудову якість обслуговування вашої оргтехніки.

Мета нашої організації забезпечити максимальну якість від надаваних нами послуг. Ремонт оргтехніки в «Сервіс + Комп’ютери ™» – це не просто заміна запасних частин і усунення дефектів, це гарантія на якість виконаних нами послуг.
«Сервіс + Комп’ютери ™»  використовує тільки найякісніші запасні частини і лише у самих надійних постачальників. Довіривши ремонт оргтехніки саме нам, Ви отримуєте висококласне обслуговування Ваших принтерів, багатофункціональних пристроїв та плоттерів за доступною ціною в найкоротші терміни, і тільки з найнадійнішими запасними частинами та витратними матеріалами. Так само ви отримуєте нашу відповідальність за ремонт Вашого обладнання у вигляді гарантійних зобов’язань.
Ремонтуйте Вашу оргтехніку в «Сервіс + Комп’ютери ™» і Ви залишитеся задоволені нашим кваліфікованим обслуговуванням з нашою відповідальністю і гарантією!


zapravka-kartridgejЗаправка картриджів в «Сервіс+Комп’ютери™» – це швидке і якісне обслуговування Вашого картриджа в найкоротші терміни. Наша компанія здійснює швидке і якісне обслуговування ваших картриджів з виїздом по місті Вінниця нашого кур’єра. Для забезпечення найвищої якості надаваних нами послуг, ми розглядаємо кілька лояльних варіантів роботи з нашими замовниками. Інженери організації «Сервіс+Комп’ютери™» здатні виконати будь-яку необхідну Вам роботу, як на території замовника, так і безпосередньо у своєму сервісному центрі. Ми лояльно ставимося до наших клієнтів і готові прислухатися до будь побажанням замовника. Швидкість нашої роботита високу якість обумовлено високою кваліфікацією наших фахівців.

Ремонт картриджів в  «Сервіс+Комп’ютери™ – це індивідуальний підхід до кожного замовника. Наша організація вкрай лояльна і готова запропонувати Вам найпривабливіші ціни.

Прості 10 кроків для успішної заправки Вашого картриджа в «Сервіс+Комп’ютери™»:

  1. Діагностика Вашого картриджа на наявність дефектів друку;
  2. При необхідності узгодження заміни запасних частин Вашого картриджа;
  3. Розбір Вашого картриджа;
  4. Повна чистка, як внутрішньої поверхні картриджа, так і зовнішньої;
  5. Чистка бункера відпрацьованого тонера;
  6. Безпосередньо сама заправка Вашого картриджа з перевіркою герметичності відсіку для тонера;
  7. При необхідності відновлення герметичності відсіку для тонера;
  8. Чистка вала заряду спеціальною рідиною;
  9. Збір картриджа.
  10. Тестування картриджа.

Шановні замовники, пам’ятайте: заправка Ваших картриджів в «Сервіс+Комп’ютери™» – це не тільки швидке і якісне обслуговування, а також
лояльність і доступна ціна!