Ремонт побутової техніки

prodvizhenie_saita_bytovoy_tehniki_1Сучасний ринок побутової техніки переповнений цікавими новинками та ефективними послугами, проте усі виробники у своїй роботі зійшлись на одному – побутова техніка повинна
полегшувати життя, а отже, подарувати людині повне відчуття комфорту.

Компанія «Сервіс+Комп’ютери™» – відданий прихильник високих професійних стандартів, і уже більше 10 років є впевненим лідером у сфері продажу та ремонту побутової техніки у місті Вінниця. За цей час наша команда зуміла перейняти та реалізувати на практиці кращі європейські стандарти обслуговування та ремонту, а також заручитися підтримкою постійних клієнтів та надійних партнерів.

Наша команда майстрів розуміє, як важливо своєчасно і якісно полагодити річ, яка вийшла з ладу і тим самим створила своєму власнику зайві клопоти. Саме тому ремонт техніки спеціалісти здійснюють не лише у нашій майстерні, але й вдома у замовника, якщо мова йде про дрібну несправність.

Ремонт побутової техніки від «Сервіс+Комп’ютери™» передбачає високопрофесійну діагностику, детальні консультації клієнта, зручну систему оплати та доставки, а також тривалі гарантійні терміни – від одного до трьох років та подальший професійний супровід. Ремонт холодильника, пральної машини, пилососа, ремонт мікрохвильової печі чи інших різновидів побутової техніки – про всі ці труднощі можна швидко забути, якщо з Вами працює майстерня «Сервіс+Комп’ютери™».

Окрім ремонту, компанія також займається активною реалізацією побутової техніки з Німеччини та інших європейських країн. На нашому сайті Ви можете ознайомитись з характеристиками та вартістю широкого асиртименту корисної для дому техніки та здійснити покупку у нашому магазині. На сьогодні у нас представлені товари найпопулярніших світових брендів – «Bosch», «Gorenje», «Indesit», «LG», «Miele», «Sаmsung», «Siemens», «Zanussi», «Ardo» та багатьох інших.

В умовах нестабільної економічної ситуації ми подбали і про те, аби наші клієнти могли скористатися бюджетними варіантами придбання продукції. Тому «Сервіс+Комп’ютери™» реалізує також вживану побутову техніку від кращих європейських виробників.

Відтак, за роки плідної праці команда створила власну систему професійних цінностей. Наші головні принципи – відмінне виконання робочих обов’язків, щоденне вдосконалення потрібних навиків та продукування усе нових і нових можливостей для клієнта. «Сервіс+Комп’ютери™» – ваш персональний ключ до комфорту!